KOsz fundamentowy 2

KOWMET
PROFESJONALNE SYSTEMY ZAMOCOWAŃ

Kowmet to firma produkcyjna, jeden z polskich producentów systemów elementów złącznych. Jesteśmy zorientowani na toczenie elementów metalowych na nowoczesnych maszynach CNC. Prowadzimy także prace konstrukcyjne w zakresie konstrukcji stalowych budynków gospodarczych i przemysłowych, jak i nietypowych elementów na zamówienie.

Od początku swojej działalności firma KOWMET zorientowana jest na produkcję i sprzedaż produktów ze stali. Produkujemy i wykonujemy mniejsze lub większe elementy ze stali, zarówno wielkogabarytowe konstrukcje stalowe budynków gospodarczych i przemysłowych, jak również nietypowe elementy metalowe na indywidualne zamówienie na podstawie przedstawionych rysunków technicznych klienta.

Toczymy elementy metalowe na maszynach typu CNC, gwintujemy proste i skomplikowane elementy złączne, produkujemy kotwy fundamentowe o różnej wielkości do różnego typu zastosowań. Na podstawie opisu Klienta jesteśmy w stanie sporządzić projekt techniczny produktu, który mamy wykonać.

W ofercie produktowej posiadamy bardzo szeroki zakres elementów stalowych. Zajmujemy się także realizacją ogrodzeń i bram o bardzo wysokiej jakości i odporności na czynniki zewnętrzne.

KONTAKT:

Jesteśmy tutaj:

Gwintowanie.com
Jaktorów-Kolonia
ul. Kościuszki 19
Email: biuro@ogrodzeniapanelowepolska.pl