OFERUJEMY TRANSPORT DO KLIENTA!

Gwinty walcowane

Gwint na pręcie (pręt Gwintowany) powstaje podczas procesu walcowania.
Walcowanie polega na wyciskaniu materiału przy użyciu wielotonowych sił nacisku za pomocą specjalnych walcy.

Gwinty wycinane

Gwinty wycinane dla dużych rozmiarów <M60. Gwint powstaje przez wycięcie rowków o określonym kształcie wzdłuż wyżej opisanej linii śrubowej. Wycięte rowki tworzą zarys gwintu. Rodzaje gwintów w zależności od zarysu: trójkątne (A), trapezowe symetryczne (B) i niesymetryczne (C), prostokątne (D) i okrągłe.

Toczenie CNC

 Jedną z najczęściej wykorzystywanych przez nas metod obróbki skrawaniem, obok frezowania, jest toczenie CNC. Dostępne w ofercie toczenie CNC, podobnie jak frezowanie, polega na mechanicznym usuwaniu nadmiaru obracającego się materiału. Ten obrabiany jest przez specjalny nóż tokarski, wykonujący w tym czasie ruch płaski. W efekcie powstaje przedmiot o pożądanym przez klienta kształcie i wymiarze.

Konstrukcje stalowe

Oferujemy wykonanie spawanych konstrukcji stalowych wg zamówienia klienta, dostarczenie ich na miejsce budowy oraz montaż konstrukcji stalowych. 

Spawalnictwo

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług spawalniczych. Naszym priorytetem jest ciągłe podnoszenie jakości produktów oraz poziomu świadczonych usług spawalniczych.

Gięcie prętów

Specjalizujemy się w wyginaniu rur, profili i prętów na małe promienie gięcia z wykorzystaniem giętarki trzpieniowej oraz walcowaniu na duże promienie gięcia przy pomocy giętarki trójrolkowej.

Frezowanie

Frezowanie to stały element obrabiania wszelkiego rodzaju płaszczyzn, kanałków, rowków, powierzchni kształtowych czy uzębień. Jednak najwięcej wspólnego z frezem mają meble pokojowe. Te bardzo często poddawane są frezowaniu, by nabrały odpowiedniego wyglądu, funkcjonalności czy zdobień.

Twoje zamówienie jest niestandardowe?

Konkurencja nie chce podjąć się nawet wyceny elementu?

Dla nas zamówienia których nikt nie chce robić to podwójna PRZYJEMNOŚĆ.

Jak do nas dotrzeć?

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz wysłać zapytanie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00
Tel. +48 697 697 697

Jesteśmy tutaj:

Gwintowanie.com
Jaktorów-Kolonia
ul. Kościuszki 19
Email: biuro@ogrodzeniapanelowepolska.pl